Madrid Open: Beluči nastavlja s dobrim partijama

Poslije trijumfa nad Marejem, Brazilac Tomaš Beluči je na Mastersu u Madridu priredio još jedno veliko iznenađenje.
Beluči je u četvrtfinalu pobjedio sedmog nosioca Tomaša Berdiha sa 7:6, 6:3.Brazilac će se u borbi za finale sastati sa pobednikom duela između Novaka Đokovića i Španca Davida Ferera, koji igraju od 21 čas.
Beluči je do svog prvog polufinala nekog Mastersa u karijeri došao zahvaljujući 26 vinera u odnosu na samo deset koliko ih je imao Čeh.

Brazilac je prvi set dobio u taj brejku sa 7:2, a potom je u drugom setu prvi brejk ’stigao’ tek u osmom gemu, kada je Beluči iskoristio jedinu priliku da protivniku oduzme servis, a potom došao fantastičnog trijumfa pošto je iskoristio prvu meč loptu.