Džumhur i Šetkić pobjednici dubla

ITF Antalija: Bosanskohercegovački teniseri Damir Džumhur i Aldin Šetkić osvojili su double titulu na ITF turniru u turskoj Antaliji.

Bh teniseri su sa 2:1 u setovima bili bolji od Abdullaha Maqdasa iz Kuvajta, te Ruana Roelofsea iz Južne Afrike. Prvi set su Džumhur i Šetkić osvojili sa 6:4, protivnici su uzvratili istim rezultatom u drugom, da bi u trećem odlučujćem setu bh teniseri bez većih problema dobili 10:5, te su tako došli do titule pobjednika.

Damir Džumhur će na ovom turniru također imati priliku da osvoji titulu i u single konkurenciji. On će sutra u finalu igrati protiv austrijanaca Nikolausa Mosera, osmog nosioca turnira.