Poraz Ivanovićeve, Serena i Azarenka odlićne

WTA Doha: Odigrani su susreti trećeg kola WTA turnira u Dohi. Snage su u nekoliko zanimljivih mečeva odmjerile najbolje igračice svijeta, a turnir neće nastaviti dvije nositeljice...
Viktoria Azarenka nastavlja s uvjerljivim pobjedama u Dohi. Ovoga je puta nastradala Amerikanka Christina McHale koja protiv prve igračice svijeta nije uspjela osvojiti ni gem. Azarenka je za nešto više od sat vremena igre slavila sa 6:0, 6:0. Dobru je igru pružila i Marija Šarapova koja je sa 6:3, 6:3 svladala Klaru Zakopalovu.

U Dohi više nećemo gledati Svetlanu Kuznjecovu koju je porazila Samantha Stosur sa 6:4, 7:5 u setovima. Nakon izjednačenog prvog seta, Caroline Wozniacki u drugom je prilično lako dovršila posao protiv Mone Barthel pobijedivši sa 7:6 (6), 6:3. Lak je posao imala i druga nositeljica Serena Williams, svladavši sa 6:0, 6:3 Poljakinju Urszulu Radwansku.
U ogledu četvrte i trinaeste nositeljice Agnieszka Radwanska je slavila protiv Ane Ivanović. Nakon što je u prvom setu dobila samo gem, Ivanovićeva se probudila i pokušala preokrenuti meč u drugom, pri čemu je spasila i dvije meč lopte. Ipak, Poljakinja je bila koncentrirana i došla do pobjede od 6:1, 7:6 (6).
Dobar je otpor pružila Daniela Hantuchova, no Sara Errani nije dopustila iznenađenje. Za dva i pol sata igre odnijela je pobjedu sa 7:5, 5:7, 6:2. Meč između Petre Kvitove i Nadije Petrove također je otišao u tri seta, a naposljetku je slavila Čehinja s 4:6, 6:4, 6:3.